دانلود کتاب عربی زبان قرآن پایه دهم

ما در جند پست قبل کتاب عربی پایه دهم ویژه رشته انسانی رو قرار دادیم. (ورود به این پست) اما در این پست ما کتاب عربی زبان قرآن پایه دهم که ویژه تمام رشته های تجربی، ریاضی فیزیک و فنی مهارتی هست. لازم به ذکر است که کتاب عربی رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی تخصصی است و در پست های دیگر در سایت قرار گرفته اند. (کتاب عربی رشته انسانی پایه دهم)، (کتاب عربی رشته معارف اسلامی پایه دهم: بزودی)

برای این کتاب عربی زبان قرآن، کتاب گویا نیز تهیه شده است که دانش آموزان با کتاب تحویل میگیرند. بلافاصله بعد از انتشار ایم کتاب گویا در فضای مجازی برای شما آن را قرار خواهیم داد.

هدف کتاب عربی زبان قرآن

هدف اصلی، فهم متن به ویژه فهم قرآن کریم و نیز متون دینی همانند احادیث، دعاها و متون ادب فارسی آمیخته با واژگان عربی است.

هدف این کتاب فهم متن است. اگر شما بتوانید متون عربی را خوب بخوانید و درست بفهمید و ترجمه کنید، خود به خود می توانید از فارسی به عربی نیز ترجمه کنید و حتی سخن بگویید؛ از آیات و احادیث کتاب های درسی عربی می توانید در انشا و مقاله نویسی و به هنگام سخنرانی استفاده کنید.

عربی هفتم تا دهم متنی محور

شیوه تألیف کتاب های عربی هفتم تا دهم متن محوری است. متن محوری به معنای نفی قواعد نیست؛ در این کتاب قواعد در خدمت فهم زبان است؛ لذا بخش مهمی از کتاب درسی و نیز بارم بندی را قواعد تشکیل می دهد.

تصویر جلد کتاب عربی زبان قرآن پایه دهم

جلد کتاب عربی زبان قرآن پایه دهم
جلد کتاب عربی زبان قرآن پایه دهم

برای دانلود کتاب عربی زبان قرآن پایه دهم از باکس زیر اقدام فرمایید.

لینک دانلود: http://rozup.ir/download/1715978/arabicq.pdf

رمز فایل: madrese3.ir

دانلود فایل مربوطه

به اشتراک بگذارید

در تلگرام نیز همراه شما هستیم

جدیدترین مطالب آموزشی

بررسی و تحلیل دروس

و ...

@Madrese3 ورود و عضویت در کانال
نرم افزار اندروید مدرسه سوم؛ همیشه و همه‌جا دریافت