دانلود کتاب اقتصاد پایه دهم

با شما هستیم با معرفی کتاب مخصوص رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی. کتاب اقتصاد پایه دهم ویژه رشته های ذکر شده تهیه شده و فقط برای دانش آموزان این رشته تدریس خواهد شد.

علم اقتصاد در یکی دو قرن اخیر اهمیت زیادی پیدا کرده و در همه علوم نقش دارد. ویکی پدیا علم اقتصاد را اینگونه معرفی می‌کند؛

علم اقتصاد (در انگلیسی Economics)، شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که به تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات می‌پردازد.

اقتصاد چیست؟

علم اقتصاد بخشی از دانش بشری است که در طول دو قرن اخیر اهمیت زیادی یافته است. این رشته شاخه‌ای از علوم اجتماعی است اما بین رشته‌های مختلف این علوم، جایگاه ویژهای دارد. دلیل این امر نیز اهمیت یافتن روزافزون مسائل و موضوعات اقتصادی در زندگی بشر امروزی است.

علم تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات
علم تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات

اهمیت علم اقتصاد

امروزه در سطح بین‌المللی، کشورهایی شناخته شده و مطرح هستند که اقتصادی قوی دارند. از سوی دیگر در قرون اخیر با تغییرات سریع فناوری و تحولاتی که در ساختار اقتصادی جوامع به وقوع پیوسته، علم اقتصاد نیز به‌طور دائم پیچیده‌تر شده است. یکی از دلایل اهمیت این موضوع، عنایت مقام معظم رهبری است. ایشان مهمترین مسئله هر سال را با یک شعار به منظور توجه و هدایت جامعه به اطلاع عموم می‌رسانند. طی چند سال اخیر، معظمله موضوعات اقتصادی را شعار سال اعلام فرمودند و با تأکید بر اقتصاد مقاومتی و دهه عدالت و پیشرفت، فضای جدیدی را رقم زدند.

تصویر جلد کتاب اقتصاد پایه دهم

کتاب اقتصاد پایه دهم
کتاب اقتصاد پایه دهم

دانلود کتاب

شما بازدیدکننده گرامی می‌توانید فایل PDF کتاب اقتصاد پایه دهم را از باکسی که در زیر مشاهده میفرمایید، اقدام فرمایید.

لینک دانلود: http://up.madrese3.ir/download/1729664/eghtesad.pdf

رمز فایل: madrese3.ir

دانلود فایل مربوطه

به اشتراک بگذارید

در تلگرام نیز همراه شما هستیم

جدیدترین مطالب آموزشی

بررسی و تحلیل دروس

و ...

@Madrese3 ورود و عضویت در کانال
نرم افزار اندروید مدرسه سوم؛ همیشه و همه‌جا دریافت