مدرسه سوم

آموزش آنلاین متوسطه دوم

درباره ما

ما در سال ۱۳۹۴ فعالیت آموزشی خود را با سایت نه قلم با محوریت پایه نهم آغاز نمودیم. ما در نه قلم با معرفی بهترین محتواهای آموزشی و پرورشی توانستیم به بزرگترین مرجع پایه نهم در فضای مجازی تبدیل شویم. اکنون با مدرسه سوم همراه شما هستیم.

اینجا مدرسه سوم است! با اصرار زیاد کاربران تصمیم گرفتیم فعالیت آموزشی خود را با محوریت آموزش متوسطه دوم شروع کنیم. ما برای رسیدن به این هدف خود در سال ۱۳۹۵ سایت مدرسه سوم را تاسیس کرده و در آن قصد داریم همانند نه قلم، بهترین محتواهای آموزشی و پرورشی را تولید و نشر دهیم.

فعالیت اصلی این سایت در مورد رشته های شاخه نظری خواهد بود اما ما بخش رشته های فنی مهارتی نیز داریم و در آن محتوای مورد نیاز را قرار خواهیم داد.

در ادامه با ما همراه باشید.

اهداف مدرسه سوم

اولین هدف ما اینست که به دانش آموزان و دبیران گرامی این سرزمین خدمت کنیم و بتوانیم پله ای موثر برای پیشرفت این کشور دوست داشتنی باشم.

در ادامه ما قصد داریم آموزش مجازی را که در کشورمان کمتر پیشرفت کرده را به شیوه ای نوین و با ایده های نو پیاده سازی کنیم و عاملی موثر برای فرهنگ سازی استفاده درست و کاربردی از فضای مجازی و آموزش مجازی باشیم.

مدرسه سوم در تلگرام

ما برای دسترسی آسان تر شما عزیزان در تلگرام کانال تاسیس نموده ایم که میتوانید در آن از تمامی اخبار و مطالب و فایل های مرتبط با سایت آگاه شوید.

آیدی کانال: @Madrese3

دقت فرمایید که آیدی کانال ما فقط همین است و ما کانال جانبی ندارم.

همچنین ما در تلگرام ربات نداریم و ربات های موجود فیک هستند.

پیام رسان تلگرام
پیام رسان تلگرام

مدرسه سوم یعنی چه؟

شاید این سوال در ذهن شما هم آمده باشه که مدرسه سوم یعنی چه؟

ما در طول تحصیل در سه مدرسه (یا مقطع) درس میخوانیم: ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم. متوسطه دوم مدرسه سوم (یا مقطع سوم) ما میشود. ما به این دلیل این نام را انتخاب کرده ایم.

ارتباط با مدرسه سوم

شما میتوانید راهنمای ما باشید!

لطفا هرگونه انتقاد و پیشنهاد و هر چیزی که به ما مربوط میشود را با ما در ارتباط بگذارید.

ورود به صفحه ارتباط با ما

به اشتراک بگذارید