چگونه در مدرسه سوم نظر دهیم؟

پس از ورود به حساب کاربری، با مراجعه به قسمت آخر مقالات یا محصولات، می‌توانید با کامل کردن فیلدها، در مورد مقاله یا محصول نظر دهید. وارد کردن ایمیل و نام اجباری می‌باشد. ایمیل شما هرگز درج نخواهد شد. نظرات شما پس از تایید مسئولین سایت، در سایت قرار خواهند گرفت.

چگونه اشتراک تهیه نماییم؟

ابتدا باید پلن دلخواه خود را از صفحه پلن‌های اشتراک انتخاب کرده و پس از تکمیل اطلاعات وارد درگاه پرداخت بشوید. پس از پرداخت موفق اشتراک شما فعال خواهد شد.

آیا انجام تراکنش در سایت امن است؟

تمام تراکنش‌های سایت از طریق زرین پال انجام می‌شود. زرین پال بزرگترین پرداخت‌یار کشور با مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است و از امنیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

پس از پرداخت، اشتراک فعال نشده است؟

در صورتی که که پس از پرداخت اشتراک شما فعال نشد یا با ارور مواجه شدید، با madrese3.ir@gmail.com تماس برقرار کنید. در متن ایمیل حتما نام کاربری، پلن خریداری شده و اطلاعات تراکنش را ذکر کنید!

چرا دانلود فایل‌ها نیازمند خرید اشتراک است؟

هزینه نگهداری فایل‌ها و پایدار ماندن سایت بسیار بالا می‌باشد. سایت برای ادامه حیات نیازمند تامین هزینه‌های سنگین سرور می‌باشد. مبالغ دریافتی جهت تامین هزینه‌های سرور و ارتقای سایت هزینه خواهد شد.

چگونه فایل‌های دانلودی را باز کنیم؟

اکثر فایل‌های منتشر شده در مدرسه سوم با فرمت PDF هستند. برای باز کردن این نوع فایل در ویندوز، نرم افزار Foxit PDF Reader توصیه می‌شود. همچنین ممکن فایل به صورت فشرده درآمده باشند. برای اکسترکت فایل‌ها از نرم افزار Winrar استفاده کنید.
در موبایل فایل منیجر پیش‌فرض معمولا فایل‌های فشرده را اکسترکت می‌کند. برای باز کردن فایل‌های PDF در موبایل، در صورتی که نرم افزاری به صورت پیش‌فرض نصب نباشد، نرم افزار Google PDF Viewer پیشنهاد می‌شود.

آیا می‌توان فایل‌ها را به صورت رایگان دریافت کرد؟

بسیاری از فایل‌های منتشر شده در سایت، در کانال تلگرام مدرسه سوم با آیدی @Madrese3 قرار گرفته‌اند. شما می‌توانید با عضویت در این کانال فایل‌ها را به صورت رایگان دریافت نمایید.

آیدی مدرسه سوم در شبکه‌های اجتماعی چیست؟

می‌توانید با آیدی @madrese3 ما را در تلگرام و اینستاگرام پیدا کنید.

برای عضویت در سایت به چه اطلاعاتی نیاز است؟

برای عضویت باید ایمیل، شماره موبایل، نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. این اطلاعات در سرورهای ما محافظت خواهد شد و در اختیار هیچ شخص یا ارگانی قرار نخواهد گرفت.