مدرسه سوم چیست؟

مدرسه سوم نام یک بایگانی آنلاین از محتویات آموزشی مرتبط با متوسطه دوم است. شما می‌توانید انواع محتویات آموزشی از قبیل نمونه سوال، حل تمرین، تست و … را از مدرسه سوم تهیه نمایید.

تاریخچه مدرسه سوم

پس تاسیس وب‌سایت نه قلم (www.9Ghalam.ir) با محوریت پایه نهم و استقبال بی‌نظیر شما، تیم ما بر آن شد تا خدمات خود را به صورت گسترده‌تر ارایه دهد. برای دستیابی به این مهم، مدرسه سوم در سال ۱۳۹۵ تاسیس شد. مدرسه سوم از زمان تاسیس تا اکنون با ارایه محتویات آموزشی متعدد، توانسته به هزاران نفر از دانش آموزان و دبیران متوسطه دوم، خدمات‌رسانی کند.

لوگوی مدرسه سوم
نشان مدرسه سوم

ما همواره در مدرسه سوم سعی می‌کنیم با استفاده از جدیدترین شیوه‌ها و تکنولوژی روز، محتویات آموزشی را به شما عزیزان ارایه دهیم. مدرسه سوم در طول فعالیت خود شاهد تغییرات زیادی در نوع خدمات‌دهی بوده و همواره سعی شده تا بهترین شیوه برای ارایه محتوا انتخاب شود.

نحوه کارکرد مدرسه سوم

مدرسه سوم مکانی برای عرضه محتویات آموزشی دبیران می‌باشد. ما در مدرسه سوم مطالب آموزشی ارزشمند دبیران کشور را با کسب اجازه از ایشان در سایت و در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهیم. در واقع مدرسه سوم همانند یک پل، بین دبیران و دانش آموزان ارتباط برقرار می‌کند.

مزیت مدرسه سوم

مدرسه سوم یک سایت جامع در خصوص متوسطه دوم می‌باشد و مطالب آموزشی فراوانی برای پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم در آن یافت می‌شود. تمام مطالب آموزشی سایت پس از بررسی منتشر می‌شوند تا دانش آموزان از محتوایی صحیح و درست استفاده نمایند.

مدرسه سوم قانونمند است و برای کاربران خود احترام ویژه‌ای قائل است. در مدرسه سوم مجموعه از قوانین حاکم است که هم ما به عنوان پدیدآورندگان سایت و هم مراجعه‌کنندگان سایت خود را ملزم به پیروی از آن می‌دانند. این الزام دوطرفه به پیروی از قوانین باعث ایجاد محیطی سالم و منظم برای ارایه خدمات آموزشی شده است.