مدرسه سوم

آموزش آنلاین متوسطه دوم

درباره ما

وب‌سایت مدرسه سوم، یک پایگاه آموزشی ویژه متوسطه دوم می‌باشد. فعالیت این مدرسه سوم از سال ۱۳۹۵ آغاز شده است و تا کنون ادامه دارد.

اهداف مدرسه سوم

اولین هدف ما اینست که خدمتی به دانش آموزان و دبیران گرامی این سرزمین کنیم و بتوانیم پله‌ای موثر برای پیشرفت ایران باشیم. در ادامه ما قصد داریم آموزش مجازی را که در کشورمان کمتر پیشرفت کرده را به شیوه‌ای نوین و با ایده‌های نو پیاده‌سازی کنیم. سعی ما بر آن است که عاملی موثر برای فرهنگ سازی آموزش مجازی باشیم.

لوگو مدرسه سوم

مدرسه سوم اجتماعی است!

ما برای تعامل هرچه بیشتر با شما عزیزان، اقدام به ساخت صفحه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی کرده‌ایم. ما در شبکه‌های آپارات، اینستاگرام، تلگرام و گوگل پلاس فعالیت دارد. آدرس ما در این شبکه‌ها بدین شرح است:

آپارات: Aparat.com/Madrese3

اینستاگرام: Instagram.com/Madrese3

تلگرام: T.me/Madrese3

گوگل پلاس: Plus.Google.com/104451333780014628488

 

فعالیت ما فقط در این شبکه‌ها و با همین آیدی‌ها می‌باشد.

مدرسه سوم به چه معناست؟

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که “مدرسه سوم” به چه معناست؟ دانش آموزان در طول تحصیل در سه مقطع یا مدرسه تحصیل می‌کنند. مقطع دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم. فعالیت ما در مورد متوسطه دوم می‌باشد. یعنی مقطع یا مدرسه سوم. دلیل انتخاب این نام برای سایت این بوده است.

ارتباط با ما

برای ارتباط با ما و ارایه نظرات خود، می‌توانید با مراجعه به صفحه تماس، با تیم پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید. همچنین در شبکه‌های اجتماعی نیز پاسخگوی شما هستیم.

ورود به صفحه تماس با ما

به اشتراک بگذارید