Lifetime
  • Access to all files
  • No ads
Free

سوالات متداول

پرداخت موفق بوده اما اکانت فعال نشده است!!!

در صورتی که پرداخت شما موفق بوده اما همچنان به مطالب دسترسی ندارید یا اصلا وضعیت پرداخت در سایت ناموفق ذکر شده است، لطفا رسید پرداخت خود را به همراه نام کاربری به ایمیل madrese3.ir@gmail.com ارسال کنید. همکاران ما در سریعترین فرصت مشکل شما را برطرف خواهند کرد.

در صورتی که پس از پرداخت با ارور مواجه شدیم، چه کنیم؟

اگر پس از پرداخت موفق با ارور مواجه شدید، با madrese3.ir@gmail.com تماس برقرار کنید. در متن ایمیل حتما نام کاربری، پلن خریداری شده و اطلاعات تراکنش زرین پال را ذکر کنید!

تفاوت پلن‌ها در چیست؟

تفاوت پلن‌ها در مدت زمان دسترسی شما به دانلود فایل‌ها می‌باشد. پلن برنزی یک ماهه، پلن نقره‌ای سه ماهه و پلن طلایی نه ماهه است.

خرید اشتراک چه مزیتی دارد؟

شما با خرید اشتراک علاوه بر دسترسی به تمامی فایل‌های آموزشی مدرسه سوم از شر تمام تبلیغات سایت راحت خواهید شد. برای کاربران دارای اشتراک تمامی تبلیغات آزاردهنده (به ویژه تبلیغات پاپ آپ) حذف می‌شود.

در صورت پرداخت ناموفق چه پیش خواهد آمد؟

در صورتی که در درگاه از پرداخت انصراف دهید یا به هر نحوی پرداخت شما ناموفق باشد، اکانت شما ساخته خواهد شد اما اشتراکی برای شما ثبت نخواهد شد. شما می‌توانید با ورود به اکانت ساخته شده و مراجعه دوباره به این صفحه یا تب اشتراک پنل کاربری، اشتراک تهیه نمایید.

نام کاربری:
رمز عبور: