موسسه گزینه دو برگزارکننده «آزمون آزمایشی ویژه داوطلبان کنکور سراسری» و «آزمون ارزشیابی پیشرفت تحصیلی» برای دانش آموزان «دوره دوم دبستان»، «دوره اول متوسطه» و «دوره دوم متوسطه» می‌باشد. در این پست آزمون‌های پایه دوازدهم ریاضی گزینه دو برگزار شده در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را برای دانلود قرار داده‌ایم. این آزمون‌ها ویژه رشته ریاضی و فیزیک می‌باشند.

ما آزمون‌های گزینه دو را به صورت یک فایل فشرده برای دانلود قرار داده‌ایم. در هر فایل سوالات عمومی و تخصصی و پاسخنامه تشریحی موجود است. بودجه بندی هر آزمون در ابتدای سوالات آن نوشته شده است. این آزمون‌های به صورت رایگان در سایت گزینه دو قرار گرفته و ما فقط آن را بازنشر داده‌ایم. آزمون این موجود در این پست از برنامه آماده‌سازی برای کنکور می‌باشد. این پست آپدیت می‌شود و فایل هر آزمون پس از برگزاری قرار خواهد گرفت.

با توجه به تغییر سیاست‌های موسسه گزینه دو مبتنی بر قرار دادن حق کپی رایت بر روی فایل آزمون‌ها، ما از تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۷ به بعد، آزمون‌های این موسسه را در سایت آپلود نخواهیم کرد. شما برای دریافت فایل آزمون‌های این موسسه می‌توانید به سایت گزینه دو مراجعه نمایید.

دانلود آزمون‌های پایه دوازدهم ریاضی گزینه دو

برای دانلود آزمون به سایت گزینه دو مراجعه کنید.

منتظر نظرات و حمایت‌های شما هستیم.