در این پست بسته سوالات فصل دوم زیست شناسی پایه یازدهم را برای شما دنبال کنندگان عزیز مدرسه سوم قرار داده‌ایم. سوالات تشریحی و تست‌های این مجموعه به صورت استاندارد طراحی شده و به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی می‌باشند. در این بسته بیش از ۱۶۵ سوال و تست قرار دارد که شما را برای تمامی امتحانات و آزمون‌ها آماده خواهد کرد.

کتاب تمرین و تست زیست یازدهم

کتاب تمرین و تست زیست شناسی پایه یازدهم توسط دبیر گرانقدر، جناب آقای بابک صدیقی، دبیر زیست شناسی دبیرستان ماندگار البرز، تالیف و نگاشته و به صورت رایگان در کانال تلگرام ایشان منتشر شده است. این کتاب شامل همه سوالات زیست یازدهم به همراه پاسخنامه تشریحی می‌باشد. تمام ویژگی‌های یک کتابکار مناسب در این کتاب وجود دارد. انواع سوالات تشریحی و تست به صورت زیر در کتاب تمرین و تست زیست شناسی پایه یازدهم قرار دارد:

  • تمرین‌های تشریحی تفکیک شده موضوعی
  • تمرین‌های تشریحی تفکیک نشده
  • سوالات تستی
  • بخش سکوی پرتاب ویژه نکات مهم کتاب

تمرینات تفکیک شده به صورت گفتار به گفتار و مبحثی دسته بندی شده‌اند. انواع سوالات تشریحی همانند جای خالی، وصل کنید، پاسخ کوتاه و … در این کتاب وجود دارد که برای حفظ آمادگی شما جهت امتحانات مدرسه بسیار مناسب می‌باشد. همچنین تست‌های استاندارد و کنکوری بسیاری در کتاب وجود دارد که کمک شایانی به آماده شدن شما برای کنکور سراسری خواهد کرد.

ویژگی مهم این کتاب دارا بودن پاسخنامه‌ای کامل و به معنای واقعی تشریحی است. در پاسخنامه برای تمامی سوالات اعم از تست و سوالات تشریحی پاسخ کامل ارایه شده است. نکته حائز اهمیت این است که در پاسخ تست‌ها دلیل درستی و نادرستی تمامی گزینه‌ها توضیح داده شده است. بدین گونه شما با حل و بررسی کردن یک سوال در واقع با چهار مطلب و نکته مهم آموزشی آشنا خواهید شد که کمک به سزایی در موفقیت شما در کنکور خواهد کرد.

این کتاب برای تمام فصل‌های زیست یازدهم آماده شده است و در این پست سوالات فصل دوم زیست یازدهم قرار گرفته است.