دهمی‌ها، سلام! با یک مجموعه ویژه مناسب برای رشته علوم تجربی و رشته ریاضی و فیزیک همراه شما عزیزان هستیم. در این پست مجموعه نمونه سوال نوبت دوم ریاضی پایه دهم رو برای شما قرار داده‌ایم. این مجموعه شامل پنج نمونه سوال فوق‌العاده از ریاضی دهم است. سوالات این مجموعه استاندارد طراحی شده است و از سطح بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. این سوالات برای دانش آموزان مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان مناسب است اما دانش آموزان سایر مدارس نیز می‌توانند از آن‌ها استفاده بنمایند. متاسفانه فقط یک مورد از نمونه سوالات این مجموعه پاسخنامه دارد.

ویژگی‌های مجموعه نمونه سوال نوبت دوم ریاضی (۱)

سوالات این مجموعه از امتحانات برگزار شده در مدارس نمونه و تیزهوشان گرفته شده است. سطح سوالات بالا بوده و طبق بارم‌بندی استاندارد طراحی شده‌اند. انواع سوالات مختلفی در این مجموعه وجود دارد، که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

  • سوالات تستی
  • سوالات جای خالی
  • سوالات صحیح/غلط
  • سوالات تشریحی (مسائل)

شما با استفاده از مجموعه نمونه سوال نوبت دوم ریاضی پایه دهم می‌توانید آمادگی خود را برای امتحانات نوبت دوم محک بزنید. متاسفانه پاسخنامه سوالات در مجموعه موجود نیست و فقط یک نمونه سوال پاسخنامه دارد. پاسخنامه آن یک نمونه سوال در انتهای فایل سوالات مربوطه قرار گرفته است. امیدواریم در امتحانات پیشرو موفق و پیروز باشید.