امروز برای شما نمونه سوال امتحان نهایی فیزیک تجربی پایه دوازدهم به همراه پاسخنامه تشریحی را قرار داده‌ایم. این نمونه سوال شبه نهایی بر اساس بارم‌بندی استاندارد طراحی شده و مخصوص رشته علوم تجربی است. انواع سوالات متناسب با سطح امتحان نهایی در این نمونه سوال موجود است. شما با کمک این سوالات شبه نهایی می‌توانید موفقیت خود را در امتحانات نهایی که تاثیر ۳۰ درصدی مثبت در کنکور را نیز دارد، تضمین کنید.

ویژگی‌های مجموعه نمونه سوال امتحان نهایی

همانطور که می‌دانید برای اولین بار است که در پایه دوازدهم (نظام جدید) امتحان نهایی برگزار می‌شود. از این رو دانش آموزان با کمبود منابع آموزشی مواجه شده‌اند. آشنایی با نوع و سطح سوالات امتحانات نهایی کمک به سزایی در موفقیت دانش آموزان در این امتحانات خواهد کرد. به همین دلیل تلاش همه دبیران بر آن است تا نمونه سوالات شبه نهایی برای دانش آموزان تهیه نمایند.

مجموعه حاضر حاصل تلاش دبیران حوزه ستادی و آموزشی استان خراسان رضوی است که به منظور تامین بخشی از نیازهای فعلی دانش آموزان پایه دوازدهم تدوین و جمع آوری گردیده است. از تمام دست‌اندرکاران تشکر ویژه داریم. سوالات این مجموعه با توجه به بارم بندی امتحان نهایی نوشته شده و سعی شده تا در سطح امتحانات نهایی باشد. انواع سوالات در این نمونه سوال وجود دارد؛

  • سوالات تشریحی
  • سوالات تستی
  • سوالات صحیح/غلط
  • سوالات کوتاه پاسخ
  • سوالات جای خالی

در این پست نمونه سوال امتحان نهایی فیزیک تجربی پایه دوازدهم (شماره: ۴) را برای دانلود قرار داده‌ایم. برای دانلود از باکس دانلود استفاده نمایید.