با معرفی و دانلود کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم همراه شما هستیم. این کتاب برای دانش آموزان محصل در رشته‌های ریاضی و فیزیک، تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی، تدریس خواهد شد. ساختار این کتاب دقیقا همانند کتاب پایه دهم می‌باشد. در مجموعه آموزش زبان vision، بر آموزش هر چهار مهارت زبانی تاکید شده است. در ادامه توضیحات بیشتری را خدمت شما ارایه میکنیم.

سرفصل‌های کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم

این کتاب در سه درس طبقه بندی شده است. نام این دروس بدین شرح است؛

  • Understanding People (درک مردم)
  • A Healthy Lifestyle (زندگی سالم)
  • Art and Culture (فرهنگ و هنر)

ساختار کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم

ساختار این کتاب دقیقا مانند کتب زبان نظام جدید است. هر درس از چندین بخش تشکیل شده است که در ادامه به آن پرداخته‌ایم. در ابتدای هر درس، بخشی به نام حقایقی جالب آمده است که در آن با چند جمله در مورد حقایق و رازهای جهان توضیحاتی داده شده است. سپس مانند کتاب پایه دهم، چند تصویر مرتبط با موضوع درس و بخش Get ready قرار دارد.

جلد کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم
جلد کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم

در ادامه هر درس بخش‌های مختلفی مانند گفتگو، معرفی کلمات و جملات جدید، خواندن، گرامر و قواعد زبان و تمرین‌های خواندن، نوشتن و حرف زدن قرار دارد.

دانلود کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم

طبق قوانین آموزش و پرورش ما مجاز به قرار دادن فایل الکترونیکی کتاب در سایت خود نیستیم. شما می‌توانید با استفاده از دکمه زیر وارد سایت چاپ کتب درسی شده و کتاب مورد خود را دانلود فرمایید. از این بابت که نمی‌توانیم فایل را برای دانلود قرار دهیم، از شما عذر خواهیم.