موسسه گزینه دو برگزارکننده «آزمون آزمایشی ویژه داوطلبان کنکور سراسری» و «آزمون ارزشیابی پیشرفت تحصیلی» برای دانش آموزان «دوره دوم دبستان»، «دوره اول متوسطه» و «دوره دوم متوسطه» می‌باشد. در این پست آزمون‌های پایه یازدهم انسانی گزینه دو برگزار شده در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را برای دانلود قرار داده‌ایم. این آزمون‌ها ویژه رشته ادبیات و علوم انسانی می‌باشند.

ما این آزمون‌ها را به صورت یک فایل فشرده برای دانلود قرار داده‌ایم. در هر فایل سوالات عمومی و تخصصی و پاسخنامه تشریحی موجود است. بودجه بندی هر آزمون در ابتدای سوالات آن نوشته شده است. این آزمون‌های به صورت رایگان در سایت گزینه دو قرار گرفته و ما فقط آن را بازنشر داده‌ایم. آزمون این موجود در این پست از برنامه آماده‌سازی برای کنکور می‌باشد. این پست آپدیت می‌شود و فایل هر آزمون پس از برگزاری قرار خواهد گرفت. برای دانلود آزمون‌های سال تحصیلی قبلی به این پست مراجعه نمایید.

با توجه به تغییر سیاست‌های موسسه گزینه دو مبتنی بر قرار دادن حق کپی رایت بر روی فایل آزمون‌ها، ما از تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۷ به بعد، آزمون‌های این موسسه را در سایت آپلود نخواهیم کرد. شما برای دریافت فایل آزمون‌های این موسسه می‌توانید به سایت گزینه دو مراجعه نمایید.

دانلود آزمون‌های پایه یازدهم انسانی گزینه دو

برای دانلود آزمون هر تاریخ روی دکمه دانلود رو به روی آن کلیک کنید.

تاریخ برگزاری آزموندریافت فایل آزمون
۲۰ مهر ۱۳۹۷دانلود
۲ آذر ۱۳۹۷دانلود

منتظر نظرات و حمایت‌های شما هستیم.