با یک مجموعه نمونه سوال دیگر در خدمت شما هستیم. در این پست مجموعه نمونه سوال نوبت دوم فارسی پایه یازدهم را برای شما همراهان مدرسه سوم قرار داده‌ایم. این مجموعه ویژه همه رشته‌های علوم تجربی، ریاضی و فیزیک، ادبیات و علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی، فنی و حرفه‌ای و کاردانش است. سوالات موجود در این مجموعه از سوالات امتحانات مدارس برگرفته شده است و برای تقویت آمادگی شما برای موفقیت در امتحانات نوبت دوم بسیار مناسب می‌باشد. سوالات این مجموعه استاندارد طراحی شده است و از سطح بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. سطح سوالات متوسط رو به بالا بوده و دانش آموزان تمام مدارس اعم از تیزهوشان، نمونه و مدارس ساده می‌توانند از این مجموعه نمونه سوال استفاده نمایند. پاسخنامه تمامی سوالات در انتهای فایل سوال قرار دارد.

ویژگی‌های مجموعه نمونه سوال نوبت دوم فارسی (۲)

نمونه سوالات مجموعه نمونه سوال نوبت دوم فارسی (۲) از امتحانات برگزار شده در سال‌های پیش است. در نتیجه در متناسب با سطح و بارم‌بندی امتحانات پایان ترم می‌باشد. انواع سوالات مختلف در این مجموعه وجود دارد، از جمله؛

  • سوالات تستی
  • سوالات جای خالی
  • سوالات صحیح/غلط
  • سوالات تشریحی

شما با استفاده از مجموعه نمونه سوال نوبت دوم فارسی پایه یازدهم می‌توانید آمادگی خود را برای امتحانات نوبت دوم محک بزنید. پاسخ تمامی سوالات در انتهای فایل سوال قرار دارد. امیدواریم در امتحانات پیشرو موفق و پیروز باشید.