«دین و زندگی ۲» نام واحد درسی عمومی پایه یازدهم متوسطه دوم است. این درس ویژه رشته‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، کاردانش و فنی و حرفه‌ای میباشد. کتاب رشته انسانی متفاوت است در پست‌های آینده آن را قرار خواهیم داد. ساختار این کتاب دقیقا مانند کتاب پایه دهم است. در ادامه همراه ما باشید با معرفی کتاب دین و زندگی پایه یازدهم.

ساختار کتاب دین و زندگی پایه یازدهم

مانند کتاب پایه دهم، برای انس بیشتر دانش آموزان با قرآن کریم، در ابتدای هر درس آیاتی از قرآن قرار دارد. در ابتدای هر درس، مقدمه‌ای بر موضوع درس قرار دارد و سپس به آموزش و معرفی درس پرداخته شده است. در هر درس بخش‌هایی با نام‌های بیشتر بدانیم، پاسخ به سوالات شما، پیشنهاد، دانش تکمیلی و … قرار دارد که از آن‌ها نباید در ارزشیابی پایانی استفاده شود.

جلد کتاب دین و زندگی پایه یازدهم
جلد کتاب دین و زندگی پایه یازدهم

سرفصل‌های کتاب دین و زندگی پایه یازدهم

این کتاب در دو بخش و دوازده درس تالیف شده است. نام دو بخش اصلی کتاب بدین شرح است؛

  • تفکر و اندیشه
  • در مسیر

بخش اول یعنی تفکر و اندیشه شامل ده درس بوده که بیشتر در مورد نبوت، امامت و ولایت می‌باشد. بخش دوم، در مسیر، شامل دو درس عزت نفس و پیوند مقدس می‌باشد.

دانلود کتاب دین و زندگی پایه یازدهم

طبق قوانین آموزش و پرورش ما مجاز به قرار دادن فایل الکترونیکی کتاب در سایت خود نیستیم. شما می‌توانید با استفاده از دکمه زیر وارد سایت چاپ کتب درسی شده و کتاب مورد خود را دانلود فرمایید. از این بابت که نمی‌توانیم فایل را برای دانلود قرار دهیم، از شما عذر خواهیم.