مدرسه سوم برای رسیدن به هدف خود یعنی آموزش در همه زمان و مکان، نیاز به وسایل ارتباطی بیشتر دارد. پس از تاسیس سایت و شروع فعالیت، مصمم شدیم تا کانال تلگرام خود را برای دسترسی آسان‌تر شما به محتویات آموزشی تاسیس کنیم. اما اینبار با نرم افزار اندروید مدرسه سوم آمده‌ایم. توانستیم با تلاش برنامه نویس سایت، نسخه اندرویدی مدرسه سوم را برای دسترسی آسان‌تر از همیشه شما ، فراهم سازیم. در ادامه همراه ما باشید تا با این نرم افزار بیشتر آشنا شوید.

با توجه به عدم کارایی و استفاده کم کاربران از نرم افزار، پشتیبانی از نرم افزار خاتمه یافت. از آنجا که نسخه جدید سایت از تکنولوژی روز استفاده می‌کند، می‌توان سایت را در قالب یک اپلیکیشن به صفحه موبایل خود بیفزایید. (با استفاده از قابلیت افزودن به صفحه اصلی)

آیکون نرم افزار اندروید مدرسه سوم
آیکون نرم افزار اندروید مدرسه سوم

امکانات نرم افزار اندروید مدرسه سوم

در این نرم افزار سعی شده تا امکانات کاربردی برای شما عزیزان فراهم گردد. در زیر می‌توانید برخی از امکانات این اپلیکیشن را ببینید؛

  • مشاهده آخرین مطالب سایت
  • مشاهده نظرات مطالب
  • اطلاع از آخرین اخبار سایت و متوسطه دوم
  • اشتراک گذاری مطالب ما با دیگران
  • دسترسی موضوعی به محتویات آموزشی
  • تماس با عاملان مدرسه سوم
  • امکان تنظیم سایز فونت و سایر تنظیمات
  • ارسال نوتیفیکیشن هنگام به‌روزرسانی سایت
  • و امکاناتی که با نصب این نرم افزار آن ها رو خواهید دید …
آخرین مطالب سایت در نرم افزار
آخرین مطالب سایت در نرم افزار

بخش های نرم افزار مدرسه سوم

در این نرم افزار بخش های متنوعی وجود دارد که در اینجا به معرفی قسمتی از آن می‌پردازیم؛

بخش برگزیده ها

شما میتوانید مطالب مورد علاقه خود را برگزینید! با این کار، مطلب مورد نظر در گوشی یا تبلت شما ذخیره میشود و شما میتوانید همیشه از آن استفاده کنید.

بخش نظرات

در پایین مطالب میتوانید با استفاده از دکمه دیدگاه ها، نظر کاربران را در مورد پست مورد نظر ببینید و راحت تر مقایسه کنید. متاسفانه امکان ارسال نظر در نرم افزار موجود نیست. در تلاشیم تا این موضوع را برطرف سازیم.

بخش برگزیده‌ها و نظرات مطالب
بخش برگزیده‌ها و نظرات مطالب

بخش موضوعات

برای سرعت در دسترسی به مطالب یک موضوع، ما بخش موضوعات را ساختیم. البته برای سهولت کار، فقط نام رشته ها و اخبار در این بخش موجود است تا شما راحت تر به مطالب دلخواه خود برسید.

بخش موضوعات و فهرست
بخش موضوعات و فهرست

بخش جستجو

برای راحتی هرچه بیشتر در دسترسی به محتوا، بخش جستجو راه‌اندازی شد. با بخش جستجوی نرم افزار اندروید مدرسه سوم مطالب مورد نظر خود را سریع تر از همیشه بیابید.

این پایان کار نیست!

همواره تلاش خواهیم کرد تا نرم افزار اندروید مدرسه سوم را توسعه دهیم و بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم. پس منتظر آپدیت های بعدی نرم افزار باشید.

دیزاین نرم افزار مدرسه سوم

سعی شده تا در نرم افزار از آخرین متد طراحی موبایل استفاده شود. نرم افزار ما با توجه به قواعد گوگل و متریال دیزاین طراحی شده و کار با آن بسیار آسان است. استفاده از فونتی زیبا، آیکون و رنگ‌های گوگل و متریال دیزاین یکی از ویژگی های این نرم افزار است.

دانلود نرم افزار اندروید مدرسه سوم و توضیحات

به دلیل استفاده از متریال دیزاین پیشنهاد میشود نسخه اندروید دستگاه از ۴ به بالا باشد. البته این نرم افزار بر روی نسخه های پایین تر نیز اجرا میشود اما ممکن است مشکلاتی را به همراه داشته باشد. پیشنهاد ما استفاده از اندروید ۶ برای استفاده حداکثری از این نرم افزار است.

برای دانلود از باکس زیر اقدام فرمایید.

هرگونه مشکل، پیشنهاد و انتقاد در مورد نرم افزار در بخش نظرات.