درود
بالاخره سایت مدرسه سوم شروع به کار کرد. ما قصد داریم با معرفی بهترین ها برای پایه های متوسطه دوم یعنی پایه دهم، پایه یازدهم و پایه دوازدهم، سایتی کامل برای متوسطه دوم ایجاد کنیم.

ما امیدواریم در این سایت بتوانیم به دانش آموزان متوسطه دوم کمک کنیم و به اهداف خود برسیم

اهداف سایت مدرسه سوم

اولین هدف ما اینست که به دانش آموزان و دبیران گرامی این سرزمین خدمت کنیم و بتوانیم پله ای موثر برای پیشرفت این کشور دوست داشتنی باشم.

در ادامه ما قصد داریم آموزش مجازی را که در کشورمان کمتر پیشرفت کرده را به شیوه ای نوین و با ایده های نو پیاده سازی کنیم و عاملی موثر برای فرهنگ سازی استفاده درست و کاربردی از فضای مجازی و آموزش مجازی باشیم.

لوگوی سایت مدرسه سوم
لوگوی سایت مدرسه سوم

مدرسه سوم در مورد چه رشته هایی خواهد بود؟

فعالیت اصلی مدرسه سوم در مورد همه رشته های نطری متوسطه دوم یعنی تجربی، ریاضی، انسانی و معارف و علوم اسلامی خواهد بود اما نگران نباشیم چون ما بخش رشته های فنی مهارتی نیز داریم اما این بخش چون بیشتر عملی است و نیازی زیادی به محتویات آموزشی ندارد، فعالیت کمتری در آن خواهیم داشت.

چه مطالبی در مدرسه سوم خواهد بود؟

ما سعی خواهیم کرد با توجه به نیاز دانش آموزان در سایت مطلب بگذاریم. در سال اول فعالیت بدلیل نبودن پایه های یازدهم و دوازدهم در نطام جدید، ما فقط در مورد پایه دهم کار خواهیم کرد ولی اخبار پایه های دیگر متوسطه دوم را نیز منتشر خواهیم کرد.

سایت مدرسه سوم سکویی برای نمایش تمام محتویات آموزشی مرتبط با متوسطه دوم خواهد بود و هیچ محدودیتی در مطالب ما وجود نخواهد داشت.

آموزش مجازی
آموزش مجازی

مدرسه سوم در تلگرام فعالیت می کند؟

بله؛ ما برای دسترسی آسان تر شما عزیزان در تلگرام کانال تاسیس نموده ایم که میتوانید در آن از تمامی اخبار و مطالب و فایل های مرتبط با سایت آگاه شوید.

آیدی کانال: @Madrese3

دقت فرمایید که آیدی کانال ما فقط همین است و ما کانال جانبی ندارم.

همچنین ما در تلگرام ربات نداریم و ربات های موجود فیک هستند.

 
بزودی سایت تکمیل تر و مشکلات احتمالی رفع خواهد شد. از صبر شما سپاسگزارم.
لطفا سایت را به دوستان خود معرفی کنید.
موفق باشید