و این‌بار با شما هستیم با نمونه سوال درس اول منطق پایه دهم. درس منطق یکی از دروس اصلی رشته‌های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی می‌باشد و این نمونه سوال برای دانش آموزان پایه دهمی این دو رشته مناسب است. ما در مدرسه سوم به مرور زمان برای تمام دروس نمونه سوال و محتوای آموزشی تهیه خواهیم کرد و در سایت قرار خواهیم داد پس منتظر مطالب جدید مدرسه سوم باشید.

اگر تاکنون کتاب منطق پایه دهم را دانلود نکرده اید؛ دانلود کتاب منطق پایه دهم را مشاهده نمایید.

نوع پرسش‌های نمونه سوال درس اول منطق پایه دهم

سعی کرده ایم سوالات در سطح متوسط و مناسب برای همه دانش آموزان باشد و در این نمونه سوال سوالات درست/غلط، تکمیل کردنی (جای خالی) و تشریحی قرار داده ایم. لازم به ذکر است که سوالات به صورت مناسب در فایل جای گذاری شده اند و سوالات آسان و دشوار در نمونه سوال پخش میباشند.

دانلود نمونه سوال درس اول منطق پایه دهم

ما فایل نمونه سوال را در یک فایل ZIP قرار داده ایم که شما میتوانید از آن استفاده کنید. دقت کنید برای باز کردن فایل ZIP نیاز به نرم افزار خاصی نیست و فایل اکسپلورر ویندوز آن را باز میکنید. برای استفاده راحت تر نرم افزار Winrar را پیشنهاد میکنم. توجه کنید که رمز فایل madrese3.ir می باشد.

توجه: متاسفانه نتوانستیم پاسخنامه این نمونه سوال را درست کنیم، اگر نمونه سوال را حل کردید لطفا پاسخ سوالات را برای ما بفرستید.

دانلود از باکس زیر؛