ما در پست های قبلی کتاب دانش آموز زبان انگلیسی پایه دهم رو برای شما قرار دادیم. (دانلود کتاب زبان انگلیسی پایه دهم). همونطور که توضیح دادم ما در متوسطه دوم از کتب زبان انگلیسی Vision که در ادامه کتب متوسطه اول میباشد، استفاده خواهیم کرد. این کتاب ها هم روال کتب قبلی زبان ما را در پیش گرفتند ولی در آنها به نکات مهم تر و گرامری تر پرداخته شده است.

این مجموعه نیز تاکید بر فهم و یادگیری کامل دروس داره و مانند کتب متوسطه اول از یک کتاب کار به همراه کتاب دانش آموز بهره میبرد. در کتاب کار زبان انگلیسی پایه دهم، همه نوع تمرین در مورد موضوع و گرامر درس آمده و دانش آموز با تمرین آن میتواند محتوای دروس را بهتر درک کند و در زندگی روزمره استفاده نماید.

همچنین کتاب گویا و کتاب معلم این سری هم موجود است که بلافاصله بعد از انتشار آن، آن را برای شما قرار خواهیم داد.

کتب مجموعه vision عمومی هستند.

مجموعه Vision چه ویژگی هایی دارد؟

مجموعه Vision در ادامه کتب مجموعه Prospect است و در آن علاوه بر ترکیب فرهنگ غنی ایرانی اسلامی با زبان انگلیسی به نکات زیر نیز توجه شده است:

  • توجه به هر چهار مهارت زبانی
  • تاکید بر آموزش عملی زبان انگلیسی
  • استفاده از ایده های نوین در آموزش زبان
  • توجه به جنبه احساسی زبان در فرایند آموزش
  • آموزش با همکاری و همیاری دانش آموز
  • و …

تصویر جلد کتاب کار زبان انگلیسی پایه دهم

تصویر جلد کتاب کار زبان انگلیسی پایه دهم
تصویر جلد کتاب کار زبان انگلیسی پایه دهم

طبق قوانین آموزش و پرورش ما مجاز به قرار دادن فایل الکترونیکی کتاب در سایت خود نیستیم. شما می‌توانید با استفاده از دکمه زیر وارد سایت چاپ کتب درسی شده و کتاب مورد خود را دانلود فرمایید. از این بابت که نمی‌توانیم فایل را برای دانلود قرار دهیم، از شما عذر خواهیم.